Lakeshore Residences – Shtëpia Juaj Rrethuar nga Natyra

Lakeshore Residences është një kompleks rezidencial i projektuar me 42 vila elitare në një prej zonave më të gjelbëruara të Tiranës, Farkë.

Ndodhur mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër vilat ofrojnë një pamje unike drejt Liqenit të Farkës dhe Malit të Dajtit. 3 tipologji vilash me strukturë 3 katëshe, pishinë dhe oborr ndërthurur me një arkitekturë moderne janë kryefjala e këtij kompleksi.

Ju do të mundeni të krijoni kujtimet më të bukura familjare në Lakeshore Residences pasi do të gjeni qetësi, cilësi, siguri e standarte të larta ndërtimi.

220.000 m2 hapësirë e gjelbëruar, 7 KM pistë vrapimi, 6.5 KM pistë çiklizmi, 2300 m2 kënde lojrash, këto dhe facilitete të tjera të zonës përreth e bëjnë këtë kompleks zgjidhjen për një jetesë të qetë e të sigurtë larg zhurmave të qytetit.

#lakeshoreresidences #kronconstruction #pajtonigroup #elitevillas #lakevillas #farkalake #liqeniifarkes #luxurylife #pool #modernarchitecture #maliidajtit #residentialcomplex #happyfamily #cycling #kosovo #albania #tirana #renthouse #realestate

 

 

 

 

 

 

© 2021 Kron All Right Reserved